DKK18 500 / 20 000 DKK brutto

Praca w Danii na budowie przy rozbiórkach w Kopenhadze od grudnia 2017

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.12.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące

Od grudnia w Kopenhadze do podjęcia legalna praca w Danii na budowie przy rozbiórkach budynków. Oferta dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Rozpoczęcie pracy: 01.12.2017
Okres pracy: około 2 miesiące (przerwa świąteczna na Boże Narodzenie i Nowy Rok)
Miejsce pracy: Kopenhaga, Dania
Ilość wakatów: 6

Oferujemy:

– stawka godzinowa brutto: 122 DKK (około 16 €) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 19,500 DKK, (2 600€),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 40/50 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron .
– pomoc w organizacji mieszkania, 80/100 kr/doba (blisko miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

– prace rozbiórkowe,
– drobne prace budowlane

Oczekujemy:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– doświadczenie budowlane,
– własny samochód mile widziany,
– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– dobry stan zdrowia.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz wyślij swoje CV

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: +48 660 575 888
Izabela: +48 696 445 365

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 7925a0584aeb3567

ilość wszystkich wyświetleń: 1146, dzisiaj: 1