DKK133,76 DKK/godz

Praca w Danii ogrodnictwo dla kobiet od zaraz bez znajomości języka Århus

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Århus

Szklarnia z okolic Århus zatrudni kobiety do pracy przy pakowaniu oraz sadzeniu kwiatów od zaraz. Oferta pracy w Danii bez znajomości języka z wysoką stawką godzinową.

Stanowisko: pracownica szklarni.

Zarobki: 133,76 DKK/godz.

Lokalizacja: okolice Århus, Dania.

Opis obowiązków:

  • sadzenie kwiatów według określonych wskazań;
  • pielęgnacja sadzonek;
  • pakowanie kwiatów, bukietowanie.

Wymagania:

  • zamieszkanie w okolicach Århus;
  • komunikatywny język angielski;
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • dobre zdrowie;
  • sprawność fizyczna;
  • mile widziane zainteresowanie ogrodnictwem;
  • dokładność;
  • zwinność, bystrość;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość wypłacenia zaliczki 1000 DKK;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • duńską umowę o pracę;
  • przeszkolenie początkowe;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki.

Aplikacje:

CV prosimy wysyłać pod adres mailowy:

joanna@jm-manpower.dk

W razie pytań można dzwonić:
numer tel.: 004522870016

Odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje. Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli zezwalającej  na wykorzystanie danych do celów rekrutacyjnych, abyśmy mogli się z Państwem skontaktować.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_szklarni_w_danii,ogloszenie,20160219121825.html

ID ogłoszenia: 35456ce389f2fd5f