€do ustalenia

Praca w Danii przy sadzeniu drzew bez języka Hovedstaden

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Hovedstaden

Poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka duńskiego do pracy w Danii w leśnictwie. Ogłoszenie z Hovedstaden dla osób z doświadczeniem przy sadzeniu i pielęgnacji drzew.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania, Hovedstaden- region stołeczny
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za sadzenie oraz wycinanie drzew z obszarów leśnych.

Wymagania:
– zaangażowanie
– język angielski bądź niemiecki w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie przy sadzeniu i wycince drzew
– wytrzymałość
– motywacja do pracy
– osoba bez nałogów
– posiadanie ubioru roboczego i własnej piły do drewna

Oferujemy:
– pomoc w aklimatyzacji
– dobrą płacę
– miłą atmosferę
– pracę na świeżym powietrzu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku na adres: psolutions.zielen@wp.pl w tytule wpisując: las

Źródło:

ID ogłoszenia: 4525347f819bc6ea

ilość wszystkich wyświetleń: 5407, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Praca w Danii przy sadzeniu drzew bez języka Hovedstaden”

  1. surowa@op.pl na @

    witam serdecznie. Jestem zainteresowany powyższą ofertą. Dodam jeszcze, iż pracowałem już na terenie Danii w miejscowosci Odense. Proszę o kontakt : surowa@op.pl

  2. Jaroslaw na @

    Witam
    Jestem zainteresowany w ofercie. Mam 19 lat, jestem zdrowym facetem. Znajomosc angielskiego na poziomie Advanced. Szybko wszystkiemu sie ucze.
    pssamettih@gmail.com
    518160383

  3. pawel2012 na @

    Witam mam 26lat jestem silnym facetem i zadnej pracy sie nie boje i jestem zaiteresowany ta oferta dziekuje tel504350576 lub pawelbmw24@interia.pl