DKK 52 /h netto

Praca w Danii przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Hovedstaden

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Hovedstaden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Szklarnia z regionu Hovedstaden szuka osób przy zbiorach truskawek. Praca w Danii bez znajomości języka duńskiego z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem na okres ok. 6 tygodni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Dania, Hovedstaden
Wynagrodzenie: 52 DKK/h netto

Zadania:
Zatrudniony będzie zbierać truskawki, a następnie je segregować. Praca szklarniowa w pozycji stojącej.

Wymagania:
– dobra wytrzymałość fizyczna
– brak przeciwwskazań do wielogodzinnego stania
– doświadczenie przy zbiorach konieczne
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– wynagrodzenie wypłacane w terminie
– pracę na okres około 6 tygodni
– po zakończeniu umowy możliwość dalszej współpracy
– od 8 do 9 godzin pracy dziennie
– bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania umowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: mb@balticworkforce.com w tytule wpisując „truskawki”.

Źródło:

ID ogłoszenia: 65553762623983ab

11 komentarzy na “Praca w Danii przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Hovedstaden”

  1. jacek_poland na @

    Witam , jestem zainteresowany pracą na zbiorach.
    uczeń 20 lat,
    aktywny fizycznie , uprawiam sport nałogowo,
    komunikatywny angielski,
    doświadczenie w pracach zbiorowych,
    prawo jazdy kat B,
    kontakt : kertoss@o2.pl

    • RadoslawTurski na @

      Witam, mam 20 lat i wraz z moimi 3 (18-19 lat, 2 mężczyzn i 2 kobiety) chcielibyśmy podjąć się pracy przy zbiorach. Mamy doświadczenie w podobnych pracach, jesteśmy zmotywowani, młodzi i w pełni sił fizycznych.Wszyscy posługujemy się językiem angielskim w bardzo dobrym stopniu. Pisałem już do Państwa maila w sprawie przyjęcia, bardzo proszę o kontakt, zależy nam na tej pracy. Pozdrawiam, mail kontaktowy: rtupwro@gmail.com

  2. patfot na @

    Witamy
    Grupa 5 osób ( 3 kobiety i 2 mężczyzn, wiek 20-23 lata) jest zainteresowana podjęciem tej pracy od lipca do końca września. Posiadamy samochód, więc dojazd na miejsce nie będzie problemem. Każde z nas ma już doświadczenie w pracy w rolnictwie zarówno w kraju jak i zagranicą. Mówimy biegle po angielsku. Jesteśmy pracowici, przyzwyczajeni do pracy w zmiennych warunkach pogodowych , sumienni, bez nałogów.

    Prosimy o kontakt: trysiafotysia@wp.pl

    Pozdrawiamy

  3. glanc1987 na @

    Witam,jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Bardzo chętnie podejmę pracę w tej branży. Mam 26 lat,jestem silny fizycznie,pracowity i odpowiedzialny,jestem bezproblemowy i otwarty na współpracę w grupie , jestem punktualny , solidnie wykonuje powierzone mi zadania na stanowisku samodzielnym jak i w pracy w zespole.Brak nałogów .Gotowość wyjazdu od zaraz. – e-mail-krzysztofglanc@poczta.fm-lub nr telefonu 789-155-871. Pozdrawiam

  4. damianAnelka111 na @

    Witam,jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Bardzo chętnie podejmę pracę w tej branży. Mam 23 lata ,jestem silny fizycznie,pracowity i odpowiedzialny,jestem bezproblemowy i otwarty na współpracę w grupie , jestem punktualny , solidnie wykonuje powierzone mi zadania na stanowisku samodzielnym jak i w pracy w zespole.Brak nałogów .Gotowość wyjazdu od zaraz numer telefonu 691652842 czekam na Panstwa odpowiedz jestem chetny do pracy od zaraz Pozdrawiam

  5. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

  6. bezi na @

    Witam mam doswiadczenie ze zbiorów truskawek i segregowaniu.pracowalem w anglii rowniez przy pracach przygotowawczych na seson tzw rozkladanie szklarni ukladanie workow na stoly sadzenie plantow itp. jestem sprawny fizycznie chetny do pracy od zaraz. dodatkowym moim atutem.posiadanie uprawnienia na wozki jezdniowe co moze byc przydatne do zaladunku palet na tira.znajomosc jezyka angielskiego podstawowy prosze o kontakt nr+48539816213

  7. milosz9797 na @

    Witam,
    Nazywam się Miłosz,mam ukończone 17 lat . Chciałbym podjąć prace w tym terminie(lipiec,sierpień) .
    – Jestem ambitny , zaangażowany,osobą która szybko nabiera kontakt
    -Znam angielski na poziomie podstawowym
    – Osobą odpowiedzią, pracowitą, punktualną bez nałogów, a także radosną i umiejącą pracować w zespole
    – Podejmowałem już prace tego typu , pracując po 8 godzin dziennie w upale
    -Wysportowany , silny chłopak .

    Serdecznie pozdrawiam !

    Podaję e-mail : wajdusiek@o2.pl
    numer tel. 881616895

  8. jacsuw1994 na @

    Witam , mam 20 lat , jestem zainteresowany Państwa ofertą. Pracę mogę podjąć od zaraz , zależy mi na pracy na 3 msc. Mam doświadczenie w pracy na zbiorach , jestem wysportowany, zwinny , pracowity , z zapałem do pracy . Angielski komunikatywny. Posiadam prawo jazdy kat B oraz własny samochód.
    Proszę o kontakt : jacsuw1994@o2.pl
    Pozdrawiam

  9. anabel95 na @

    52 DKK

  10. anabel95 na @

    Witam! Wraz z dwiema koleżankami jesteśmy zainteresowane państwa ofertą. Jesteśmy studentkami w wieku od 19 do 22 lat. Posiadamy ponad 6-letnie doświadczenie przy zbiorach truskawek i innych owoców i warzyw. Jesteśmy dyspozycyjne od początku lipca po połowy września. Znajomość języka angielskiego mamy opanowane na poziomie dobrym. Dwie z nas posiadają prawo jazdy kat.B.
    Prosimy o kontakt : e-mail ania16xyz@o2.pl lub tel. 696084987