€do ustalenia

Praca w Holandii dla Polaków w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Boskoop

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Boskoop
  • Zakwaterowanie: Brak

Oferta pracy w Holandii dla Polaków przy pielęgnowaniu kwiatów i ich pakowaniu w szklarni. Zatrudnienie od zaraz w Boskoop dla ogrodnika z doświadczeniem. Pracodawca wymaga od pracownika znajomości języka angielskiego bądź holenderskiego.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Boskoop
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zajmowanie się pielęgnacją Gerber
– pakowanie kwiatów
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– przyjazd własnych samochodem
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim bądź holenderskim
– zatrudniamy osoby posiadające swoje zakwaterowanie
– zaangażowanie, dokładność, delikatność

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– stawki holenderskie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– wypłaty w systemie tygodniowym
– podwyższenie swoich kwalifikacji
– przyjazną i pomocna grupę współpracowników

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt poprzez drogę mailową: marta@veldwerkuitzendbureau.nl Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-szklarni-przy-gerberach-berkel-en-rodenrijs-id283887.html

ID ogłoszenia: 122554ab6078a6b4

4 komentarze na “Praca w Holandii dla Polaków w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Boskoop”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. ignas2011 na @

    Szanowny Pan/Pani,
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy u Państwa.Mam 21 lata, Jestem młodą, silną osobą, zdecydowaną na podjęcie pracy, bez nałogów. Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym. Mam doświadczenie w pracy fizycznej
    Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na tej właśnie pracy, dodatkowo Państwa warunki jak najbardziej mi odpowiadają.
    Byłbym przeogromnie szczęśliwy, gdyby Państwo odpowiedzieli na moje zgłoszenie . Mój nr tel.:536422905 , mail: jp2asd@wp.pl
    Z poważaniem,
    Marcin

  3. Daniel22 na @

    Witam. Jestem zainteresowana państwa ofertą. Jestem osobą pracowitą i sprawną fizycznie..jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt pod nr tel: 570471451 lub e-mail daniel.piekos@spoko.pl

  4. Olszewski1994 na @

    Witam.
    Jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem osobą zdrową z dobrą kondycją.
    Mam 21 lat.
    Proszę o kontakt
    Kom: 883673937
    e-mail : olszewski-1994@o2.pl
    Pozdrawiam
    Michał Olszewski