€do ustalenia

Praca w Holandii przy kwiatach w ogrodnictwie Zwolle bez języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Zwolle
  • Opublikowany: 24 września 2015 17:45
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Pilnie poszukujemy ogrodników bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii (Zwolle) od zaraz w szklarni przy pielęgnowaniu kwiatów.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
- należy dbać o roślinność (podlewanie, nawożenie, plewienie itp)
- zajmowanie się tworzeniem bukietów i pakowaniem kwiatów
- sortowanie cebulek
- zbieranie zamówień oraz ich przygotowywanie
- obsługiwanie maszyn znajdujących się na miejscu

Wymagania:
- zdolność do pracy w grupie
- chęć podjęcia pracy również w weekendy
- wyrobienie nadgodzin
- wyjazd od zaraz
- umiejętność zarządzania czasem pracy
- dobre zorganizowanie
- pozostanie w Holandii na 3 miesiące
- prawo jazdy na samochód osobowy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- za nadgodziny płacimy 125 i 150% stawki godzinowej
- zdobycie nowego doświadczenia
- podjęcie pracy bez konieczności znajomości języka holenderskiego
- na miejscu zapewniamy zakwaterowanie
- darmowy przejazd do pracy
- wsparcie polskiego koordynatora
- przejazd z Polski do Holandii
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- dobre wynagrodzenie
- dodatki do urlopów i wakacji

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń w formie CV na maila: rekrutacja@fidess.pl w temacie wpisując SEKTOR-ZIELONY-15P2 lub wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego: fidess.pl/Kariera/FormularzRekrutacyjny

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-248j61/

ID ogłoszenia: 68956040444b070d

Linki sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Praca w Holandii przy kwiatach w ogrodnictwie Zwolle bez języka od zaraz”

  1. Bym byl zainteresowany tym ogloszeniem prosze o kontakt 533573375 lub kajetan02@interia.pl

  2. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam