€do ustalenia

Sezonowa praca w Niemczech bez języka Budziszyn przy zbiorach jabłek z sadu

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Budziszyn

Pilnie poszukujemy osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Budziszyna przy zbiorach owoców-jabłek z sadu. Zatrudnienie skierowane jest do osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Budziszyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– należy zbierać jabłka z drzew oraz te znajdujące się na ziemi
– do zadań wykorzystywane są drabiny, wiaderka

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach jabłek jest wymagane
– mile widziane osoby posługujące się językiem niemieckim
– posiadanie prawa jazdy kat.T będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– bez problemów ze zdrowiem
– siła fizyczna
– energiczność, punktualność, zdyscyplinowanie
– możliwość podjęcia pracy tymczasowej

Oferujemy:
– pomoc w pierwszych dniach
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesłania zgłoszeń na adres mailowy: ind-work.1496119@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-bez-jezyka-budziszyn/

ID ogłoszenia: 92955a2f7cb566bc

ilość wszystkich wyświetleń: 2025, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Sezonowa praca w Niemczech bez języka Budziszyn przy zbiorach jabłek z sadu”

  1. Gracjan0708 na @

    Witam mam na imnie Gracjam mam 27lat i Zdecydowanie podejme proponowana prace.Pracowity stan zdrowia bardzo dobry dobra znajomosc jezyka Angielskiego nie karany prosze o kontakt 514079731 lub majewski636@gmail.com

  2. pawelkaminski na @

    Witam. Jestem zainteresowany oferta…. moj mail k.pawel@vip.onet.pl Mam Duze Doswiadczenie….

  3. Marcin89. na @

    Witam, mam na imię Marcin lat 26. Z przyjemnością jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Zdolny ambitny i bardzo dobry stan zdrowia. Pracowałem dwa sezony w Niemczech przy zbiorach szparagi i wiem co to ciężka praca.Jestem w stanie zorganizować większą grupę do pracy. Proszę o kontakt telefoniczny 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  4. 94Emila94 na @

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt pod nr tel +48 721 614 427 lub email 94emila94@wp.pl Dziekujemy

  5. dominika9 na @

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą od zaraz. Mój mail kontaktowy dominika.tom.19@gmail.com lub pod numerem telefonu 607971181

  6. sick_owl na @

    Witam,
    nazywam się Jonasz, mam 22 lata i wraz z koleżanką chętnie podejmiemy się pracy przy zbiorach. Mamy doświadczenie, zapał do pracy oraz dobrą znajomość języka angielskiego.
    Proszę o kontakt na numer 602 477 718 lub jonasz.lempicki@gmail.com

  7. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam