€6,40 euro za godz. brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach winogron Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kolonia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron. Zatrudnienie w Kolonii dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Aktualne od sierpnia do października.

Stanowisko: Osoba do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 6,40 euro za godz. brutto

Zadania:
Zbieranie winogron za pomocą specjalnego sekatora. Pracownik będzie również zajmował się sortowaniem owoców.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– osoba zdrowa, bez przeciwwskazań od lekarza
– motywacja do fizycznej pracy
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– chęć wyjazdu za pracą do Niemiec

Oferujemy:
– zapewniamy miejsce noclegowe w kontenerach
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– dobre wynagrodzenie
– legalną pracę sezonową

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres: neuearbeit@berlin.com w tytule wpisując: winobranie Kolonia 2014.

Źródło:

ID ogłoszenia: 33853dac2e0f420c

10 komentarzy na “Praca w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach winogron Kolonia”

  1. styna098 na @

    Witam, wraz z czwórką znajomych jestem zainteresowana powyższą ofertą. Jesteśmy pracowitą, zorganizowaną grupą. Poszukujemy pracy na okres wakacyjny. Bardzo proszę o odpowiedź.
    Tel. 883 440 148
    Email. styna098@gmail.com
    Pozdrawiam

  2. Adam11231 na @

    Witam jesteśmy zainteresowani pracą. Jest nas trzech w wieku 20 lat. 24 lat. i 48 lat. Dwie kobiety i jeden mężczyzna . Mamy samochód i jesteśmy sprawni fizycznie. numer telefonu 665 783 898

  3. dosia19011 na @

    Jestem zainteresowana ogłoszeniem . Mam 22 lata i pracowałam przy zbiorach jabłek tu w Polsce kilka dni. . Jestem punktualna , energiczna i wytrwała oraz szybko się uczę. Zostawiam swój numer telefonu 721104048

  4. pawelpopecki12 na @

    Witam.Razem z 2 kolegami jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy.Angielski w stopniu komunikatywnym.Jesteśmy niezwykle pracowici,posiadamy roczne doświadczenie w pracy za granicą,w ciężkich warunkach. Posiadamy własny samochód.Mamy po 23 lata i gotowośc podjecia pracy od zaraz.Prosimy o kontakt pod numerem tel 515606356/e-mail pawelpopecki12@wp.pl

  5. Lukas1231 na @

    Witam, z dwójką znajomych jesteśmy zainteresowani ofertą pracy na winobraniu. Nie posiadamy przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej, jesteśmy gotowi do jej podjęcia od zaraz. Wiek- 24, 24 i 21 lat. Batdzo proszę o odpowiedź. Kontakt:

    tel.: 724 901 238
    email: lukasz.pawlak1231@gmail.com

  6. Grzelus21 na @

    Witam! Jestem mlodym pelnym entuzjazmu, checi do pracy,z możliwoscia wyjazdu na okres sierpie-wrzesien mężczyzną mam lat 19 i jak wyzej wspomniałem jestem gotowy do pracy od zaraz, szybko sie ucze ,a nabytą wiedze staram sie wykorzystac jak najleepiej podczas pracy , posiadam prawo jazdy kat B i z checią bede pracował przy zbiorach. Proszę o kontakt moj nr tel to 668038951 e-mail grzelus22@wp.pl .

  7. monika1234 na @

    WITAM MAM NA IMIE MONKA I JESTEM ZAINTERESOWANA TĄ OFERTĄ PRACY PROSZE O KONTAKT POD NUMER TELEFONU 509080639

  8.   na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  9. Emil783 na @

    Witam . jestem zainteresowany państwa ofertą wraz z dwójką znajomych możemy podjąć prace praktycznie od zaraz posiadamy własny transport proszę o kontakt 505221550 .Pozdrawiam

  10. kinga1211 na @

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga