€do ustalenia

Praca w Niemczech od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lipsk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Ogłoszenie pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu kwiatów w szklarni. Oferta z Lipska od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– podlewanie kwiatów oraz ich nawożenie
– ścianie kwiatów
– zadania wykonywane są w szklarni

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– zatrudniamy jedynie kandydatów z dobrym zdrowiem
– umiejętność zarządzania czasem
– do zadań należy podchodzić poważnie
– siła fizyczna
– staranność w wykonywaniu zlecanych zadań
– sprawne dłonie
– delikatne obchodzenie się z roślinnością
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– należy stawić się w Poznaniu w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej

Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę tymczasową
– szkolenia wprowadzające są zapewnione
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
– odpowiadamy na wszelkie pytania
– możliwość odprowadzania składek
– pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– dobrze płatną pracę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: zuver@consultant.com z tematem: Niemcy praca w szklarni, okolice Lipska.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-w-szklarni-przy-zbiorach-kwiatow-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 4155b3f2dc55c4e

2 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach bez znajomości języka Lipsk”

  1. jan631 na @

    Witam, jestem emerytem, lat 63. Chciałbym dorobić, jestem zainteresowany ofertą pracy. Mój nr tel 798 662 769

  2. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam