€9,19 netto/h

Praca w Niemczech dla pracownika sezonowego przy sadzeniu i zbiorach warzyw bez języka Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Cappeln
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: wiosna 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 mc z możliwością przedłużenia

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pracownika sezonowego przy sadzeniu i zbiorach warzyw. Ogłoszenie 2019 z Cappeln bez znajomości języka i z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy sadzeniu i zbiorach warzyw.

Lokalizacja: Cappeln.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur netto/godz.

Start: wiosna 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sadzenie i zbieranie warzyw ma polu uprawnym należącym do dużego gospodarstwa.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęci i motywacja do pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełniane obowiązki;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dobre warunki umowy;
  • dostęp do Internetu w miejscu zamieszkania;
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać pisemnie na adres:

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co.KG

Im Siehenfelde 13

19692 Cappeln

Germany

albo faksem: 00494478948050

telefon: 00494478948041

e-mail: pl@maehlmann-gemuesebau.de

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sadzeniu-i-zbiorach-warzyw-cappeln/

ID ogłoszenia: 2065c40ccbf29293