€do ustalenia

Praca w Niemczech od zaraz ogrodnictwo przy kwiatach bez języka 2018 Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Emsbüren
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Opcja aktualnej pracy w Niemczech przy kwiatach doniczkowych. Od zaraz zatrudnienie w szklarni z Emsbüren dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Emsbüren, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na sadzeniu i pakowaniu roślin oraz sadzonek
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie obsługa nowoczesnych sadzarek, zbiory kwiatów oraz ścinanie zbędnych pędów bocznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie oraz przygotowywanie roślin do wysyłki

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • pełna dyspozycyjność
  • zaleta będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość pracy w okresie świątecznym

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych oraz dokumentów związanych z wyjazdem
  • wsparcie w znalezieniu lokum na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie z perspektywą podwyżki od 1 kwietnia
  • zatrudnienie na uczciwych warunkach z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą strony:

ID ogłoszenia: 4115a971a0c82653