€5,70 euro za godz. brutto

Praca w Niemczech w sadzie przy zbiorach jabłek bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Zatrudnimy 12 pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek. Oferta od zaraz dla grup i par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 5,70 euro za godz. brutto

Zadania:
Praca odbywa się w sadzie i polega na zbieraniu jabłek z drzew i ziemi.

Wymagania:
– dzienny zbiór musi wynosić jedną tonę
– osoba energiczna z zapałem do pracy
– wytrzymałość fizyczna
– przyjazd własnym autem mile widziany
– wymagamy znajomości języka niemieckiego u jednej osoby przypadającej na grupę
– preferowani studenci z ważną legitymacją

Oferujemy:
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– zatrudnienie od zaraz do końca października
– 8 godzinny dzień pracy
– zapewniamy ubezpieczenie w cenie 60 euro na dwa miesiące
– dobre warunki pracownicze
– miejsce noclegowe w cenie 9 euro za dzień

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania wysyłając CV ze zdjęciem na maila: praca@jeople.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 83353f50e2204384

3 komentarze na “Praca w Niemczech w sadzie przy zbiorach jabłek bez znajomości języka od zaraz”

  1. kinga1211 na @

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  2. darek pchelka na @

    Hej jestem osoba w wieku 24 lat ,jestem w dobrej konycji fizycznej posiadam doswiadczenie jestem zainteresowany moj tel693026136

  3. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam