$90 euro za dzień

Praca w Norwegii na wakacje 2015 dla przewodników turystycznych Narvik

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Narvik

Poszukujemy osób do pracy w Norwegii w charakterze przewodnika turystycznego. Oferta z miasta Narvik dla Polaków na rok 2015. Od pracowników oczekujemy znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik wakacyjny
Lokalizacja: Norwegia, Narvik
Wynagrodzenie: 90 euro za dzień

Zadania:
Praca polega na prowadzeniu wycieczek w północnej Norwegii (Fiordy) oraz w takich miejscach jak Spitzbergen czy Fiordy Arabii.

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość jednego języka do wyboru z: niemiecki, angielski, szwedzki, norweski
– dobre zorganizowanie
– umiejętność zarządzania czasem
– osoba otwarta, komunikatywna
– miła aparycja
– przyjazny stosunek do ludzi
– posiadanie doświadczenia przy prowadzeniu wycieczek turystycznych, pobytów sportowych
– dobre zdrowie
– kandydaci powinni być wysportowani

Oferujemy:
– 3 tygodniowe szkolenia przygotowujące do zawodu
– ciekawą pracę za granicą
– możliwość połączenia pracy z wakacjami
– dobre zarobki
– zdobycie ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać w formie CV w języku angielskim na maila: Pierre@musandam-nature.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/rekrutacja-przewodnikow-turystycznych-do-pracy-w-norwegii-na-wakacje-2015/

ID ogłoszenia: 6965495e866b7dcd

ilość wszystkich wyświetleń: 10129, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca w Norwegii na wakacje 2015 dla przewodników turystycznych Narvik”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Karolinakn na @

    Witam.
    Jestem osobą pracowitą,opanowaną,przyjacielską,odpowiedzialną,z łatwością nawiązuję kontakty.Znam język angielski na poziomie rozszerzonym a także język niemiecki na poziomie podstawowym.Mam 20 lat.Przez wiele lat uczęszczałam do szkoły muzycznej co nauczyło mnie łatwości występowania przed ludźmi i rozmów z nimi.
    Bardzo proszę o kontakt.
    E-mail: karolina.nawrocka.kn@gmail.com
    Pozdrawiam