NOKna akord

Praca w Norwegii przy zbiorach truskawek wakacje 2018 bez znajomości języka Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Oferujemy pracę w Norwegii na okres wakacji 2018 dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie na plantacji z Magnor przy zbiorach truskawek polowych na akord.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Magnor, Norwegia

Termin rozpoczęcia: wakacje 2018

Wynagrodzenie: praca na akord, około 25-30 NOK za kilogram owoców

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek na polu

Wymagania:

  • możliwość przyjechania własnym samochodem
  • brak nałogów
  • ubrania przeciwdeszczowe
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w zbiorach
  • dobra organizacja czasu

Oferujemy:

  • konkurencyjne stawki
  • zatrudnienie sezonowe w Norwegii na przejrzystych warunkach
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • płatne miejsce do zamieszkania w cenie 80 NOK za dobę
  • szansę na nawiązanie stałej współpracy również przy innych wyjazdach do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres:

apaczkowski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/magnor-dam-sezonowa-prace-w-norwegii-przy-zbiorach-truskawek-2017/

ID ogłoszenia: 28058624e7f45766