SEKdo uzgodnienia

Praca w Szwecji bez znajomości języka na budowie od zaraz w Sztokholmie

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Poszukujemy 20 osób do pracy w Szwecji na budowie osiedla na terenie Sztokholmu. Zatrudnienie bez znajomości języka szwedzkiego przy czynnościach ogólnobudowlanych, takich jak stolarka i murowanie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Wolne wakaty: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się na budowie dużego osiedla mieszkaniowego;
  • prace murarskie i stolarskie;
  • zadania ogólnobudowlane w ramach aktualnych potrzeb, zlecane przez kierownika.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w stolarstwie lub murowaniu;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • mile widziany język szwedzki lub angielski;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • uczciwość i rzetelność;
  • mile widziane osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • przelot do Szwecji;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • uniform roboczy i narzędzia pracy;
  • opiekę medyczną na miejscu;
  • miłą atmosferę i dobre wynagrodzenie.

Aplikacje:
Prosimy o składanie aplikacji poprzez link:

Odpowiemy na wybrane przez nas zgłoszenia. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Na podanej stronie należy kliknąć „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 173572d8f346bddf