€do ustalenia

Praca we Francji bez znajomości języka przy zbiorach borówki amerykańskiej 2015

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja

Oferta tymczasowej pracy we Francji przy zbiorach owoców-borówki amerykańskiej. Zatrudnienie od zaraz dla pracowników sezonowych bez znajomości języka francuskiego.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Francja
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Po przejściu rekrutacji osoba zatrudniona będzie zajmować się zbiorem borówki amerykańskiej.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– chęć podjęcia się udziału w procesie rekrutacyjnym
– dla osób dorosłych (nie zatrudniamy studentów ani uczniów)
– posiadanie polskiego ubezpieczenia (ważne minimum 30 dni przed wyjazdem)
– dla osób bezrobotnych zapisanych w urzędzie pracy
– posiadanie zgłoszenia jako członek rodziny
– wpis do KRUS

Oferujemy:
– pracę bez ograniczeń wiekowych
– pracę tymczasową
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zapisy-wstepne-zbiory-borowki-amerykanskiej-francja/

ID ogłoszenia: 235533a297c9a6e

8 komentarzy na “Praca we Francji bez znajomości języka przy zbiorach borówki amerykańskiej 2015”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Godlewski na @

    Jesteśmy dwuosobową grubą ( mężczyzna i kobieta lat 23 oraz 19 lat ) Jesteśmy ambitni, zdrowi , bez nałogów, posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej, dokładni pracowici, Szybko nawiązujemy kontakt. Znajomość języka angielskiego jak i niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Bardzo prosimy o kontakt:
    Tel.: 790 533 602
    E-mail. : gpatrk@gmail.com

  3. Godlewski na @

  4. Marysia na @

    Witam. Mam na imię Marysia mam 50 lat posiadam prawo jazdy kat.B,od wielu lat pracuję sezonowo przy zbiorach tryskawek, malin , jabłek, borówki. Jestem sumienna i pracowita od zaraz mogę podjąć pracę. W ubiegłym roku przez okres 7 miesięcy pracowałam we Francji zrywając truskawki, maliny i jabłka. Bardzo zainteresowało mnie to ogłoszenie o pracę. Proszę o kontakt. E-mail patrycja2000-1965@wp.pl

  5. wojtas955 na @

    Witam.. Mam na imie Wojtek mam 20 lat wraz z moim kolega jestesmy bardzo zainteresowani ogloszenie. Mamy bardzo dobra kondycje. Pracowalismy przy zbiorach roznych owocow i warzyw wiec posiadamy doswiadczenie.. Bardzo nam na tym zalezy jestesmy takze puktualni i uczciwi.. Bardzo prosimy o kontakt.. tel: 798-073-024 email: wojtek.stanczyk@op.pl

  6. wojtas955 na @

    Witam.. Mam na imie Wojtek mam 20 lat wraz z moim kolega jestesmy bardzo zainteresowani ogloszenie. Mamy bardzo dobra kondycje. Pracowalismy przy zbiorach roznych owocow i warzyw wiec posiadamy doswiadczenie.. Bardzo nam na tym zalezy jestesmy takze puktualni i uczciwi i rzetelni. Bardzo prosimy o kontakt.. tel: 798-073-024 email: wojtek.stanczyk@op.pl

  7. robert36 na @

    witam jestem bardzo zainteresowany pracom u was bardzo prosze o kontakt
    721667602

  8. Paulina Irena na @

    Jestem studentką, mam 24 lata, szukam pracy sezonowej, chętnie bym się podjęła pracy u Państwa. Proszę o kontakt: paulina.muciok@vp.pl

    Z poważaniem,

    Paulina Muciok