DKK26.000 DKK (3500 €) brutto

Pracownik leśny praca w Danii przy cięciu gałęzi na wysięgniku do 25 metrów

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: pierwszy tydzień października
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 tygodni

Od października 2017 możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Danii w leśnictwie polegającej na cięciu gałęzi drzew z pomocą wysięgnika. Mile widziane osoby posiadające kurs alpinistyczny.

Oferujemy:

– stawka akordowa brutto przeliczana ze stawki godzinowej: 90 DKK (12,10 €) plus 12,5 % dodatek wakacyjny
– średnie zarobki miesięczne brutto: 26.000 DKK (3 500 €),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 10 godzin dziennie, 6-7 dni w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron,
– pomoc w organizacji mieszkania, 80/100 kr/doba (ok. 30 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe)
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora,
– dla najlepszych pracowników zwrot kosztów mieszkania i paliwa.

Zakres obowiązków:

– cięcie gałęzi na wysięgniku

Oczekujemy:

– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– mile widziany kurs alpinistyczny,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– własny samochód (dojazdy do pracy),
– dobry stan zdrowia.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz prześlij CV na adres rekrutacja@pf-gruppen.com

Dodatkowo można kontaktować się telefonicznie z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godz 8-16):
Izabela: +48 696 445 365
Edyta: +48 660 575 888

ID ogłoszenia: 4795982deab4a12f

ilość wszystkich wyświetleń: 1635, dzisiaj: 1