DKK15 000 / 17 000 DKK brutto

Pracownik leśny Dania praca sezonowa przy choinkach – wycinka drzewek w Kolding

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Kolding, Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.11
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4/5 tygodni

Od listopada możliwa do podjęcia atrakcyjna, sezonowa praca w Danii. Zatrudnienie w Kolding jako pracownik leśny przy choinkach – wycinka drzewek.

Oferujemy:

– stawka godzinowa 70 brutto DKK (9,40 €) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 15 400 DKK (2 069€),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach,
– 50/60 godzin w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron,
– pomoc w organizacji mieszkania, 80/100 kr/doba (ok. 30 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

– wycinka, siatkowanie i paletowanie choinek

Oczekujemy:

– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– własny samochód (dojazdy do pracy),
– dobry stan zdrowia.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz wyślij swoje CV

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: +48 660 575 888
Izabela: +48 696 445 365

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 8059e380cd4cbd3

ilość wszystkich wyświetleń: 1852, dzisiaj: 1