€9,11 euro brutto / h

Pracownik produkcji dam fizyczną pracę w Holandii – produkcja jogurtów typu greckiego

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Limburgia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Gotowości do stałej współpracy

Aktualne ogłoszenie dam fizyczną pracę w Holandii na produkcji jogurtu typu greckiego. Ogłoszenie dla pracowników ze znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków

Praca przy produkcji jogurtów typu greckiego,
Obsługa maszyn wykorzystywanych w procesie produkcji,
Etykietowanie i pakowanie gotowego produktu,
Obsługa wózka widłowego – dla osób posiadających uprawnienia.

Czego oczekujemy

Znajomości języka ang / niem w stopniu umożliwiającym komunikację,
Zaświadczenia o niekaralności,
Gotowości do stałej współpracy.

Co oferujemy

legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie www.contrain.pl (zakładka kontakt) lub o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@contrain.pl

ID ogłoszenia: 865adef5a47d00c

ilość wszystkich wyświetleń: 725, dzisiaj: 1