€11,00 na godz.

Przy kwiatach, ogórkach bez języka dam pracę w Szwecji ogrodnictwo od zaraz Umea

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Umea
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 31 sierpnia 2021

Pracodawca z Umea szuka od zaraz osób do pracy w Szwecji na farmie kwiatów i ogórków. Zatrudnienie 2021 w ogrodnictwie bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Umea.

Wynagrodzenie: 11,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • od maja do czerwca pracownik będzie zajmował się zbieraniem oraz pakowaniem kwiatów, a także będzie opiekował się roślinami w szklarni;
  • następnie od lipca do sierpnia pracownik będzie zbierał ogórki.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • bez języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • przygotowanie do pracy fizycznej;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • sprawne układanie oraz pakowanie kwiatów;
  • atutem będzie prawo jazdy;
  • wybór do testu odbywa się na podstawie CV (test trwa maksymalnie 14 dni), a kandydat może zostać odesłany, jeżeli nie zostanie zakwalifikowany po przyjeździe.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/za Szwecji;
  • przynajmniej 40 – 55 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem w języku angielskim albo polskim należy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-kwiatow-i-ogorkow-szwecja-umea,oferta,8067375

ID ogłoszenia: 83360a2672a2d763