€9,50 brutto/h

Ogrodnictwo przy kwiatach praca w Niemczech ogrodnictwo od zaraz bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lipsk
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 miesięcy
  • Opublikowany: 2 lipca 2019 19:38
  • Wygasa: 7 dni, 15 godzin

Firma z Lipska poszukuje osób do pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie 2019 od zaraz w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 9,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w szklarni przy kwiatach balkonowych – sadzenie, wybieranie sadzonek, pakowanie oraz obsługiwanie doniczkarki;
  • pracodawca uprawia też kalafiory, a praca tutaj polega na sadzeniu kalafiorów maszyną do sadzenia, pokrywania sadzonek włókniną oraz pielęgnacja ich i zbieranie.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • ubezpieczenie zdrowotne i społeczne;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 2,50 Eur na dzień;
  • wsparcie podczas załatwiania różnych formalności.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy w ogrodnictwie, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

topjob@onet.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/lipsk-niemcy-praca-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-od-zaraz-przy-kwiatach/

ID ogłoszenia: 9985d1b2d1f1766f

Linki sponsorowane