€2600 mc +dieta

Przy przeprowadzkach bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Do fizycznej pracy w Niemczech poszukiwane od zaraz osoby bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze dla Polaków przy przeprowadzkach. Zakwaterowanie organizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 2600 Eur brutto na mc + dieta 15 Eur netto za dzień roboczy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zespołowa praca o charakterze fizycznym przy przeprowadzkach;
  • pracownik będzie demontował różnego rodzaju meble i sprzęty, a także zabezpieczał je, załadowywał na samochód dostawczy oraz transportował i następnie montował już na miejscu.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość skorzystania na miejscu z darmowego zakwaterowania;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fp/a/06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-hanower/

ID ogłoszenia: 1245ee0d1e9d46ce

1 odpowiedź na “Przy przeprowadzkach bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy od zaraz Hanower”

  1. PrzemyslawKoziol na @

    Witam prosze o kontakt telefoniczny jestem bardzo zainteresowany tą oferta spełniam wszystkie wymagania a zalezy mi na 575 705 587 pozdrawiam Przemysław