€10,00 na godz.

Zbiory brukselki bez znajomości języka sezonowa Niemcy praca od zaraz, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach brukselki bez języka. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz w gospodarstwie rolnym z Berlina.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 10,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w dużym gospodarstwie rolnym na polu;
  • zadaniem będzie zbieranie, pakowanie i magazynowanie brukselki.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • polską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie społeczne, które opłacane jest do ZUS-u;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wynagrodzenie płatne do 11 dnia następnego miesiąca;
  • możliwość brania zaliczek;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: pawel.lewandowski@ipf.jobs albo można zgłaszać się pod numerem telefonu: 571 445 379

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-brukselki-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 9245f6cbeb26e3d5