€9,60 brutto/h

Przy zbiorach jabłek bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: ok. 2 miesiące

Gospodarstwo rolne z Hamburga potrzebuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez języka przy zbiorach jabłek z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 9,60 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy zbiorach jabłek;
  • praca odbywa się stojąc na platformie albo na podnośnikach koszowych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania zadań w różnych warunkach atmosferycznych;
  • prawo jazdy kat. B od jednej osoby;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zaliczki w każdy czwartek;
  • zakwaterowanie w cenie 8 € na dzień od osoby w kontenerach mieszkalnych;
  • ok. 60 godzin pracy tygodniowo;
  • koszt wyjazdu wynosi 560 PLN (bilet do Niemiec, polisa oraz wsparcie biura) albo 180 PLN dla osób, które podróżują własnym samochodem;
  • brak dostępu do Internetu na miejscu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

13 446 32 95 albo 782 745 508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-zbiory-jablek-sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-2021-hamburg/

ID ogłoszenia: 581612803660bfc4