€9,69/godz.

Przy zbiorach ogórków sezonowa praca Holandia od zaraz bez języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na rok
  • Opublikowany: 7 stycznia 2019 20:11
  • Wygasa: 77 dni, 17 godzin

Pracodawca z Venlo poszukuje osób do pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach i pielęgnacji ogórków. Zatrudnienie sezonowe bez języka i z zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy – pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 9,69 Eur/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wyrywanie pędów ogórków;
  • obrywanie liści;
  • okręcanie plant;
  • zbieranie ogórków;
  • wykonywanie prac porządkowych w szklarni;
  • prace wykonuje się na wysokości na wózku szklarniowym.

Wymagania:

  • możliwość pracy na dłużej i to nawet na cały rok;
  • brak lęku wysokości;
  • dobra sprawność manualna;
  • odpowiedzialność przy wykonywaniu pracy;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • solidne wykonywanie powierzonych zadań;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o prace tymczasową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, płacone terminowo;
  • zorganizowanie wyjazdu do Holandii;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • zdobycie doświadczenia.

Aplikacja:
Zgłoszenia należy wysyłać poprzez e-mail: kontakt@contrain.pl albo za pośrednictwem strony:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-holandia-przy-zbiorach-ogorkow-bez-jezyka-venlo/

ID ogłoszenia: 8395c339a5593429

Linki sponsorowane