PLN7,000.00

Rolnictwo oferta sezonowej pracy w Danii – pracownik hodowli trzody chlewnej, Zelandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Zelandia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Opublikowany: 4 września 2019 00:06
  • Wygasa: 72 dni, 2 godzin

Od zaraz na terenie Zelandii do podjęcia sezonowa praca w Danii w rolnictwie jako pracownik hodowli trzody chlewnej. Znajomość języka angielskiego na tym stanowisku jest oczekiwana.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Okres pracy: na stałe
Miejsce pracy: Zelandia, Dania
Ilość wakatów: 2

Oferujemy:

– stawka godzinowa brutto: 120 DKK (67 PLN) plus 12,5 % dodatek wakacyjny
– średnie zarobki miesięczne brutto: 18 700 DKK (10 500 PLN)
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– zatrudnienie bezpośrednio u klienta
– pomoc w organizacji mieszkania, 100 kr/doba
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna w Danii.

Zakres obowiązków:

-Opieka nad maciorami i prosiętami,
-karmienie zwierząt,
-szczepienie, kolczykowanie, kastrowanie,
-przeprowadzanie zwierząt, czyszczenie kojców,
-ubój,
-różne prace związane z hodowlą świń.

Oczekujemy:

– doświadczenie w pracy ze zwierzętami – wymóg konieczny,
– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– znajomość języka angielskiego (min. jedna osoba w zespole),
-własny samochód (dojazd do pracy),
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– dobry stan zdrowia.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Patrycja Hara +48 600 657 620
Agata Kowalska +48 539 626 655
Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej

O firmie

ID ogłoszenia: 3415d67af58c8a96

ilość wszystkich wyświetleń: 28, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane