£8,50/h

Sezonowa praca Anglia 2018 bez znajomości języka od zaraz zbiory winogron Shrewsbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca listopada

Oferta sezonowej pracy w Anglii 2018 od zaraz przy zbiorach winogron. Plantacja z Shrewsbury przyjmie Polaków bez znajomości języka. Poszukiwane są osoby solidne, odpowiedzialne i pracowite.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Shrewsbury, UK.

Zarobki: 8,50 GBP/h.

Wakaty: 5.

Opis stanowiska:

  • ścinanie kiści winogron małym sekatorem i układanie ich w koszach;
  • należy robić to delikatnie, aby owoce nie uległy uszkodzeniu.

Oczekiwania:

  • motywacja do pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • ukończony 18 rok życia;
  • atutem będzie doświadczenie przy zbiorach i znajomość języka;
  • chętnie przyjmiemy pary i grupy.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie w formie tygodniówek;
  • darmowe zakwaterowanie na czas umowy;
  • pomoc polskiego pracownika na miejscu;
  • przyjemna atmosfera, praca bez stresów;
  • przyjazne podejście do pracownika.

Aplikacje:
Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym:

karol.paluch82@wp.pl

Jest to ogłoszenie grzecznościowe, stworzone dla mojego pracodawcy. Zachęcam do kontaktu!

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-winogron-w-shrewsbury-uk-2018/

ID ogłoszenia: 1175bb7b1a270f7c