PLN8000 netto/mc

Sezonowa praca Dania w leśnictwie bez języka przy choinkach od zaraz 2020

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca listopada 2020

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w leśnictwie przy wycince choinek 2020. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 8000 PLN netto na mc, czyli 7000 PLN podstawy + 1000 PLN pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wycinał choinki z wykorzystaniem pilarek spalinowych albo skorpionów ręcznych;
  • do zadań będzie należało też okrzesanie dolnej części choinki;
  • wykonywanie innych prac leśno-produkcyjnych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej w różnych warunkach atmosferycznych;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym samochodem, gdyż codziennie trzeba dojeżdżać do pracy;
  • posiadanie doświadczenia w obsłudze pilarki spalinowej (piły).

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • wsparcie administracyjne w Danii;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i pracy w kolejnych sezonach;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki, ale nie przekraczającej 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%101

Źródło: www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/le%C5%9Bnictwo/l-107-wycinka-choinek

ID ogłoszenia: 4855f6cb8990a79e

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Dania w leśnictwie bez języka przy choinkach od zaraz 2020”

  1. Dalon312 na @

    Dzień dobry jestem zainteresowany ogłoszeniem lecz nie mogę wejść w link który jest podany by aplikować