€do ustalenia

Sezonowa praca Holandia dla ogrodnika bez języka w szklarni Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Dronten
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Szukamy od zaraz pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii w ogrodnictwie. Oferta z Dronten w szklarni przy pielęgnacji roślin. Wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Dronten
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy pielęgnacja roślin rosnących w szklarni. Do innych zadań należy sortowanie kwiatów i ich cebulek, ścinanie liści, oraz przygotowanie zamówień do wysyłki.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– możliwość zostania w pracy na okres świąteczny i Nowy Rok
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy kat.B
– osoby z doświadczeniem przy pracach w szklarni będą mile widziane
– zaangażowanie, motywacja

Oferujemy:
– zapewniamy miejsce noclegowe
– pracownikom przysługuje darmowy transport w postaci samochodu bądź roweru
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– podpisanie umowy o pracę zgodnie z holenderskim prawem zatrudnienia
– zapewniamy ubezpieczenie, świadczenia socjalne, oraz odprowadzanie składek emerytalnych
– pomagamy przy organizacji transportu do Holandii
– przygotowanie dokumentów aplikacyjnych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: [ogłoszenie wygasło]

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 996543ab73fda2fd

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Holandia dla ogrodnika bez języka w szklarni Dronten”

  1. PatrykK na @

    Witam. Mam 25 lat i jestem już w Holandii.proszę o kontakt. papik997@poczta.onet.pl