€do ustalenia

Sezonowa praca w Niemczech dla Polaków przy zbiorach szparagów 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy

Potrzebni pracownicy fizyczni do sezonowej pracy w Niemczech. Oferta dla Polaków przy zbiorach warzyw-szparagów. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka urzędowego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się na polu i polega na ręcznym zbiorze szparagów. Podczas zbierania warzyw pracownik będzie je wstępnie sortować a następnie pakować.

Wymagania:
– od kandydatów oczekujemy posiadania doświadczenia
– szybkość podczas zbierania
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– osoba otwarta, posiadająca dużą ilość motywacji
– zaangażowanie, punktualność
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pracę sezonową na niemieckich warunkach
– dobre wynagrodzenie
– pracownikom zapewniamy dobre warunki
– zakwaterowanie
– wyżywienie
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: busko@sidrom.net w tytule proszę wpisać: Szparagi Niemcy.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 60154b7676b95991

3 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech dla Polaków przy zbiorach szparagów 2015”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. frebain na @

    Witam , bardzo interesuje mnie ta oferta . Pracowałem 2 miesiące przy warzywach i owocach ( mycie,układanie,sortowanie pod kątem ważności i przydatności) Jestem pewien że spełniam wszystkie wymogi niestety nie mam samochodu . Jestem osobą pracowitą która potrafi pracować bardzo ciężko i długo , nie mam także żadnych nałogów a język angielski znam bardzo dobrze ( liczne wyjazdy : Szkocja,Norwegia ) . Dziękuję za przeczytanie mojego zgłoszenia . Kontakt : e-mail : patockioskar@gmail.com nr tel 739 452 096

  3. robert1 na @

    jestem zainteresowaprosze o kontakt604697138