Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€na akord

Sezonowa praca Niemcy dla studentów bez języka przy zbiorach truskawek 2015

 • Kraj: Niemcy
 • Region lub miasto: Löbau
 • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
 • Data rozpoczęcia pracy: wakacje
 • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-8 tygodni
 • Opublikowany:
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sezonowa praca Niemcy dla studentów bez języka przy zbiorach truskawek 2015

Opis

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla studentów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w Löbau. Ogłoszenie przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Löbau
Wynagrodzenie: na akord
Start: na wakacje

Zadania:
Praca prosta lecz ciężka fizycznie i polega na ręcznym zbiorze truskawek z pola. Zbiory odbywają się bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Pracownik będzie się również zajmować sortowaniem i pakowaniem owoców.

Wymagania:
– pożądani uczniowie bądź studenci z ważną legitymacją
– dobre zdrowie
– szybkość, energiczność
– samodzielność, zdyscyplinowanie
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– gotowość do podjęcia pracy wakacyjnej na okres od 6 do 8 tygodni
– chęć wyrobienia nadgodzin

Oferujemy:
– legalną pracę do 8 tygodni
– 8 godzinny dzień pracy
– dla chętnych możliwe są dodatkowe godziny do 2 dziennie
– darmowe zakwaterowanie
– wynagrodzenie uzależnione od indywidualnego zbioru
– w ciągu dnia oferujemy darmowy ciepły posiłek (obiad godz. 12)
– zapewniamy przerwę na lunch

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenia na adres mailowy: neuearbeit@berlin.com z tytułem: Zbiory truskawek dla studentów, Löbau.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-studentow-dam-prace-w-niemczech-zbiory-truskawek-na-wakacje-lobau/

ID ogłoszenia: 26354fc872dc3aa9

27 komentarzy na “Sezonowa praca Niemcy dla studentów bez języka przy zbiorach truskawek 2015”

 1. Mateo21 na @

  Witam
  Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy, jestem gotowy na wyjazd od 1 lipca.
  Mam 17 lat lecz w połowie lipca kończę 18lat. Mam bardzo dobrą kondycję i siłę, nie mam żadnych problemów zdrowotnych
  Mam doświadczenie w pracy przy zbiorze owoców.
  Mogę również zabrać ze sobą 2 osoby.
  Mój nr 691-660-997
  e mail: fullalbum21@gmail.com
  Bardzo proszę o kontakt

 2. Bartek 1993 na @

  Witam jesteśmy jak najbardziej zainteresowani tą ofertą pracy.
  3 osoby chętne do podjęcia pracy.
  Jesteśmy osobami młodymi wysportowanymi trenującymi na co dzień, bez nałogów. Znajomość języka Angielskiego na poziomie mocnym komunikatywnym. Posiadamy Prawo jazdy kat. B i własny transport.
  Doświadczenie z poprzednich prac sezonowych na jabłkach oraz truskawkach a także budowie i sitodruku ale podołamy i tutaj.
  Liczymy na kontakt na numer 570 401 130
  Pozdrawiamy.

 3. paw na @

  Witam,
  Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
  Tel. 889220729
  E-mail: daniels97@wp.pl

  Pozdrawiam

 4. sebaa na @

  Witam, jestem zainteresowany Państwa oferta pracy, Mam 19 lat jestem zdrowy,pracowity,odpowiedzialny,bez nałogów,szybko się uczę.Proszę o kontakt mój nr to 510783347

 5. Agalena. na @

  Witamy!

  wraz z 3 koleżankami jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy , mamy od 19-20 lat . jesteśmy osobami pilnymi, rzetelnymi, pracowitymi, odpowiedzialnymi. Szukamy pracy na wakacje, ponieważ chcemy zarobi na studia. Mamy doświadczenie w pracy fizycznej. w zeszłym sezonie również byłyśmy na zbiorach. Uczymy sie na kierunku architektura krajobrazu i odbyłyśmy praktyki zawodowe. jesteśmy bardzo zmotywowane do pracy, szybko sie uczymy, potrafimy pracowac w grupie , miłe, pełne energii, bez nałogów. Prace chciałybyśmy podjąc od czerwca do września. bardzo zależy nam na tej pracy

  kontakt:
  tel. 781143902 lub 721138372
  email: lenka69@buziaczek.pl lub agnieszka950741@wp.pl

  prosimy o kontakt. 🙂

 6. doska321 na @

  Witam,
  Jestem osobą bardzo pracowitą, już pracowałam przy zbiorach i mam doświadczenie.
  Mam 17 lat, ale pracy się nie boję. Proszę o kontakt.
  E-mail: dominika120@onet.eu

  Bardzo mi zależy na pozytywnym rozpatrzeniu mojego zgłoszenia.
  Pozdrawiam, Dominika

 7. Patrycja2158 na @

  Witam. Jestem zainetrosowana oferta.. Jestem osoba pracowita , odpowiedzialna. Mam 21 lat obecnie pracuje na produkcji. Mam doświadczenie w pracy fizycznej. Prosze o pozytywne rozpatrzenie. Nr tel 798780696

 8. lobodzinskii na @

  Witam,
  wraz z kolegą jestem zainteresowana ofertą pracy. Mamy 18 lat. Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici, szybko nawiązujemy kontakty w grupie, nie pracowaliśmy przy zbiorach ale nadrabiamy ogromnym zapałem i chęcią do pracy oraz umiejętnością szybkiego uczenia się. Sumiennie wykonujemy powierzone nam obowiązki. Nie mamy żadnych nałogów i jesteśmy wysportowani.
  Proszę o kontakt:
  e-mail: lobodzinski96@gmail.com
  tel: 500759961

 9. filipek302 na @

  Witam,
  Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej,ponieważ moi dziadkowie prowadzili ogrodnictwo, angielski na poziomie komunikatywnym,prosze o kontakt;721946043

 10. manta na @

  Witam,
  Rowniez jestem zainteresowana Pańską ofertą w okresie czerwiec-wrzesień. Mam 19lat, jestem osobą pracowitą, silną, zdrową, pełną energi, rzetelną, miłą i bez nalogów. Potrafię pracowac w grupie oraz posiadam doswiadczenie w zbiorach. Oprosze o pozytywne rozpatrzenie 😉
  Kontaknt :
  Tel. 505-275-654
  E-mail: manta02@op.pl

 11. da11wid5 na @

  Witam
  Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą na zbiorach. W tym roku kończymy technikum , mamy 20lat. Jesteśmy osobami pracowitymi, punktualnymi, komunikatywnymi. Chcielibyśmy zarobić pieniądze na przyszłe studia. Mamy doświadczenie w pracy fizycznej.

  E-mail: xardas8@poczta.onet.pl
  Telefon: 697 708 216

  Bardzo nam zalezy na pozytywnym rozpatrzeniu naszego zgłoszenia.
  Pozdrawiamy 😉

 12. Leszczek na @

  Witam.
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam 19 lat i jestem gotowy do podjęcia każdej pracy, nawet tej ciężkiej. Posługuję się językiem angielskim na poziomie kominukacyjnym, posiadam prawo jazdy kategorii B. Cechuję się zapałem i chęcią do pracy, ale przede wszystkim odpowiedzialnością i sumienności

 13. nataljax3 na @

  Witam. Razem z partnerem jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą.Jesteśmy młodzi(19 i 20lat), odpowiedzialni, energiczni i mieliśmy już do czynienia ze zbiorami. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Prace możemy podjąć od początku czerwca do końca sierpnia. Kontakt: 604817157. Pozdrawiamy 🙂

 14. mateusz8h na @

  Witam. Razem z trójką znajomych jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. Wszyscy jesteśmy z rocznika 95. Każdy z nas jest w pełni sprawną i aktywną osobą. Jesteśmy odpowiedzialni, ambitni oraz przykładni. Język angielski znamy na poziomie komunikatywnym. Pracę moglibyśmy podjąć od początku lipca na okres do 8 tygodni. Chcielibyśmy zarobić pieniądze na kolejne tygodnie wakacji oraz kolejny semestr studiów. Liczymy na kontakt.
  Pozdrawiamy.

  Kontakt:
  telefon- 669430088.
  e-mail- mateusz8h@op.pl

 15. B-tris8 na @

  Witam, razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Mamy po 20 lat, jesteśmy zdrowe, wytrzymałe fizycznie i pełne chęci do pracy. Chciałbyśmy zarobić na przyszłe studia.
  Prosimy o kontakt jeśli są jeszcze wolne miejsca

  e-mail: bea_95@interia.pl

 16. ewelinka2488 na @

  Witam
  Bardzo jestem zainteresowana praca w truskawkach , mam bardzo dobra kondycje i energie do dzialania , jestem uczciwa ,pracowita i rzetelna. Odbyłam już taką prace rok temu w niemczech i niemiałam z tym żadnych kłopotów.
  Więc prosze o kontakt pod nr 501813440.

  Serdecznie pozdrawiam. 🙂

 17. dariastyn na @

  Witam,
  chciałabym zgłosić dwójkę młodych studentów (lat 20), z doświadczeniem w pracy przy zbiorach owoców.Posiadamy certyfikaty potwiedzające zaawansowany poziom języka angielskiego i niemieckiego. Prosimy o kontakt.
  tel.: 666045856
  E-mail: dariastyn@interia.eu

 18. slavik na @

  Witam.
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam 22 lata i jestem gotowy do podjęcia każdej pracy. Posługuję się językiem angielskim na poziomie kominukacyjnym.Mam doświadczenie w pracy przy zbiorze owoców. Cechuję się zapałem i chęcią do pracy, ale przede wszystkim odpowiedzialnością i sumienności.
  Kontakt
  telefon-570622689
  e-mail- slavikbereza6@gmail.com

 19. Mariusz123 na @

  Witam,
  Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą; jesteśmy młodzi (19 lat), energiczni, pełni zapału do pracy. Posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej. Dysponujemy transportem i prawem jazdy kat. B. Potrafimy nawiązywać kontakty i dostosować się do wymogów pracodawcy, jesteśmy odpowiedzialni i rzetelni.
  Kontakt telefoniczny 535731566
  e-mail- mm7@onet.pl
  Chętnie skorzystamy z państwa oferty.
  Pozdrawiamy

 20. linda na @

  Witamy,
  jesteśmy bardzo zainteresowane tą ofertą pracy. 2 maturzystki (przyszłe studentki), pracowite, sumienne oraz sprawne fizycznie. Jesteśmy bardzo zmotywowane do pracy, szybko się uczymy, potrafimy pracować w grupie, miłe, pełne energii, bez nałogów. Bardzo nam zależy na tej pracy. Prosimy o kontakt: 607773318.

 21. Lojalos na @

  Witam,
  Jestem zainteresowany ofertą. Mam 22 lata i jestem studentem, praca fizyczna nie jest mi obca gdyż pochodzę z małej miejscowości i od dziecka pracowałem na polu. Pracowałem już w Szwajcarii przy zbiorach warzyw.
  Kontakt telefoniczny: 669407524
  e-mail: lojalos@wp.pl

 22. patry556 na @

  Witam
  Mam 19 lat jestem zainteresowany ogłoszeniem. Wraz z moim kolegą lat 21, jesteśmy skłonni przystąpić do pracy od lipa. Jesteśmy pracowici i rzetelni, mamy doświadczenie ponieważ prowadzi działalność gospodarcza. Posiadamy prawo jazdy kat. B
  tel. 694 928 605

 23. Martvla na @

  Witam,
  razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą sezonowej pracy na okres 8 tygodni. Mam 17 lat (w lipcu kończę 18), koleżanka 19 lat. Jesteśmy bardzo pracowite oraz sprawne fizyczne. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców z poprzedniego lata. Jesteśmy pełne energii oraz nie mamy nałogów, więc bez problemów możemy przystąpić do pracy z początkiem lipca. Posługujemy się znajomością języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie bardzo dobrym.
  Czekamy na kontakt pod numerem tel. 504215821 lub na adres e-mail tammarta@interia.pl

 24. ErrfrE na @

  Witam.
  Jesteśmy wraz z partnerką bardzo zainteresowani ofertą, ( 17 i 18 lat) chcielibyśmy zacząć pracę od lipca. Jesteśmy zaangażowani, pracowici i wypełniamy powierzone nam obowiązki. Mamy już doświadczenie przy zbiorach. Oboje posługujemy się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Posiadam również kat. AM na motorower, oboje mamy ważną legitymację i jedno z nas ma dowód. Jesteśmy naprawdę chętni żeby pracować. Z góry dziękuję za rozpatrzenie oferty pracy. Nr. tel 797456968.

 25. Malwina i Karol na @

  Witamy, Chcielibyśmy się dowiedzieć czy ogłoszenie o prace jest nadal aktualne.Jesteśmy parą i oboje mamy ukończone 18 lat. Jesteśmy energiczni, pracowici, rzetelni i bardzo szybko się uczymy. Moja dziewczyna potrafi się porozumieć w języku niemieckim oraz posiada prawo jazdy(przyjeżdżamy własnym autem). Spełniamy wszystkie wymagania które są zawarte w ogłoszeniu. Poszukujemy pracy na okres wakacyjny 2015r od początku lipca do końca sierpnia. Prosimy o szybką odpowiedź
  nr kontaktowy : 880625982
  e mail : hespirades@gmail.com

 26. anita95255 na @

  Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy szukacie jeszcze pracowników? Wraz z chłopakiem chętnie podejmiemy się pracy. Oboje jesteśmy osobami pełnoletnimi. Potrafimy ciężko pracować. Mamy doświadczenie w pracach przy zbiorach. Jesteśmy poważnie nastawieni do pracy. Proszę o kontakt emailowy: anita95255@wp.pl lub telefoniczny 669078658.Pozdrawiam

 27. Marlenaaa na @

  Witam, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Młodzi i pełni energii z doświadczeniem przy zbiorach 🙂 Prosimy o kontakt pod nr.tel: 726-054-190 lub e-mailem: kiri10@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.