€7,40 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach jabłek bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2-3 miesiące

Chętnie zatrudnimy Polaków do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców – jabłek, gruszek, śliwek. Oferta ze Stuttgartu od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Stanowisko aktualne na 2-3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 7,40 euro/h
Start: od zaraz

Zadania:
Praca na roli przy zbiorach i sortowaniu owoców takich jak: jabłka, gruszki czy śliwki. Osoba zatrudniona zajmować się będzie również sadzeniem drzewek oraz innymi zadaniami zlecanymi przez przełożonego.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– doświadczenie przy zbiorach będzie atutem
– wytrzymałość fizyczna
– kandydaci bez nałogów
– zabranie ze sobą naczyń i sztućców, śpiwora, odpowiedniej odzieży itp.

Oferujemy:
– pracę sezonową na 2-3 miesiące
– umowa zostaję podpisana bezpośrednio z pracodawcą
– dobre wynagrodzenie
– w tygodniu przeznaczone są dwa bądź jeden dzień wolny w zależności od ilości pracy
– dobre warunki mieszkaniowe (3 euro za dzień potrącone z wynagrodzenia)
– zapewniamy osobne kontenery z WC, prysznicem czy pralką
– transport wewnętrzny

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/sady/

ID ogłoszenia: 6556032ebc2b88c

5 komentarzy na “Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach jabłek bez znajomości języka Stuttgart”

  1. piotrkloka na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jest nas trzech proszę kontakt; 605104609.

  2. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat jestem zainteresowany w tym ze mną również 2 lub 3 osoby proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  3. Ania_82 na @

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt 518221731 lub pocztą gutowska.82@o2.pl

  4. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  5. Weronnika123 na @

    Witam. Poszukuję pracy dla 4 pracowitych osób w wieku 18 lat. Pracę możemy zacząć od czerwca 2016 r. Proszę o szybką odpowiedź na e-mail: weronika.trochonowicz@onet.pl