€45 na dzień

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów bez języka kwiecień 2019 Riedstadt Wlf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Riedstadt Wlf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czerwiec 2019

Aktualna od kwietnia 2019 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Riedstadt Wlf bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów.

Lokalizacja: Riedstadt Wlf.

Wynagrodzenie: 45 Eur na dzień.

Start: od kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy zbiorach szparagów.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • punktualność;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od kwietnia do czerwca 2019;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Aplikacja:

Poszukiwane są osoby z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego, Sienna oraz Starachowic.

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta, proszone są o wysłanie wiadomości poprzez adres e-mail: unix.14@yandex.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-kwiecien-2019/

ID ogłoszenia: 3715c797040b3f0e