€9,35 brutto/h

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach jabłek od września 2020 w Neuendeich

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Neuendeich
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od 15 września 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 tygodni

Aktualna od września 2020 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek. Zatrudnienie w sadzie na terenie Neuendeich bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Neuendeich.

Wynagrodzenie: od 9,35 € brutto na godz.

Start: od 15 września 2020.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem na tym stanowisku będzie zrywanie jabłek.

Wymagania:

  • wiek do 50 lat i przynajmniej 180 cm wzrostu;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od 15 września do 30 października 2020;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w cenie 3,39 € na dzień;
  • zatrudnienie od 15 września;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę w godzinach od 8:00 do 18:00;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę przy zbiorach jabłek mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-jablek-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-w-neuendeich-2020/

ID ogłoszenia: 9015f28586b8fe4f