PLN4000 - 9000 mc

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz bez języka Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Westfalia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy kwiatach. Zatrudnienie bez znajomości języka oraz z zapewnionym zakwaterowaniem darmowym. Pracodawca z Westfalii zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie przy kwiatach.

Lokalizacja: Westfalia.

Wynagrodzenie: od 4000 do 9000 PLN miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w ogrodnictwie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn przy cebulkach i kwiatach;
  • obowiązki osoby zatrudnionej to, np. sadzenie i podlewanie kwiatów, ścinanie ich, układanie w kompozycje oraz pakowanie.

Wymagania:

  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest konieczna;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia oraz zarobki;
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie w domkach jednorodzinnych;
  • darmowe przejazdy do i z pracy;
  • stałą zmianę;
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są om kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 pod numerem: 95 757 97 95.

Źródło:  http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-bez-jezyka-2019-westfalia/

ID ogłoszenia: 4925c57254f9136d