NOKod 115 brutto/h

Sezonowa praca Norwegia bez języka przy zbiorach truskawek i malin od zaraz Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sierpień/wrzesień 2021

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Norwegii na wakacje 2021. Zatrudnienie w Lillehammer przy zbiorach truskawek i malin. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12 – 15.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym zbieraniem owoców miękkich;
  • zbiory odbywają się na plantacji o powierzchni 60 hektarów;
  • najpierw będą zbierane truskawki, a potem maliny, borówki i jeżyny.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – prysznice oraz toalety znajdują się w osobnym budynku około 100 – 150 metrów od domków;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z opisem swojego doświadczenia, poziomem języka angielskiego albo norweskiego, a także z podaniem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-malin-truskawek-2021-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 33460ae84917217a