NOKna akord

Sezonowa praca Norwegia przy zbiorze borówek, malin bez języka Notodden

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Notodden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpień 2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 mce

Aktualna propozycja sezonowej pracy w Norwegii od zaraz przy zbiorach borówek i malin. Zatrudnienie w Notodden bez znajomości języka norweskiego. Oferta z bezpłatnym zakwaterowaniem w kontenerach mieszkalnych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Termin: połowa sierpnia do połowy września 2014

Lokalizacja: Notodden, Norwegia

Wynagrodzenie: przy malinach stawka wynosi 25 NOK za kg, przy borówkach za 1 kg owoców pracodawca płaci 35 NOK

Obowiązki:

  • Zbieranie, mycie oraz sortowanie owoców.
  • Do zadań należeć będą zbiory owoców z upraw polowych

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • bardzo dobra kondycja i wytrzymałość
  • zdyscyplinowanie oraz motywacja
  • znajomość języka angielskiego konieczna
  • kandydaci muszą posiadać swoje ubrania robocze, nieprzemakalne
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej

Oferta:

  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie podczas umowy w kontenerach mieszkalnych z dostępem do łazienek, pryszniców i kuchni
  • oferta dla par lub 5 osobowych grup
  • po zakończeniu sezonu na zbiory niektórzy pracownicy mogą zostać i podjąć pracę w przetwórni

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zgłoszeniem prosimy przesłać aplikację w języku angielskim lub norweskim na adres:

  • scandiworkers@email.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-malin-borowek-od-sierpnia-2014-notodden/

ID ogłoszenia: 83053c97ffea8835

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Norwegia przy zbiorze borówek, malin bez języka Notodden”

  1. patryk333 na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany pracą. Mamy 23 lat, jestem osobą sumienną pracowitą . Język angielski znamy na poziomie podstawowym. Miałem już wcześniej do czynienia z pracą fizyczną w czasie wakacji. Posiadam doświadczenie przy zbiorach i sortowaniu owoców.
    Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia w sprawie Państwa oferty pracy .
    Proszę o kontakt:
    Tel. 530 537 440
    e-mail p.piaskowy@interia.pl
    Pozdrawiam Patryk