£8,21 na godz.

Sezonowa praca w Anglii od kwietnia 2019 przy zbiorach szparagów Forningham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Forningham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od 17 kwietnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 18 października 2019

Ciekawa oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach szparagów. Ogłoszenie aktualne od kwietnia 2019 w Forningham z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę i atrakcyjną stawką godzinową.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Forningham.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz.

Start: od 17 kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie różnego rodzaju warzyw na polu, np. szparagów, pak choi oraz innych warzyw kapustnych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, wytrzymałość;
  • motywacja i chęci do pracy;’
  • odpowiedzialne i zaangażowane podchodzenie do swoich obowiązków;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy sezonowej;
  • konieczna jest podstawowa znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 49 GBP od osoby na tydzień łącznie w tym prąd i gaz;
  • 6 dni pracy w tygodniu po 8 – 12 godzin w zależności od warunków pogodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o zarejestrowanie się na stronie:

a także o kontakt: natalia@agropraktika.lt lub +48 (22) 307 02 68.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-zbiory-szparagow-2019-farningham-uk/

ID ogłoszenia: 325c9259a74b8f2

ilość wszystkich wyświetleń: 1037, dzisiaj: 1