£8,50 netto/h

Sezonowa praca w Anglii od zaraz przy zbiorach owoców bez języka Shrewsbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec września lub października

Dla Polaków oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców. Ogłoszenie 2019 ze Shrewsbury aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji owoców, a zadaniem będzie zbieranie truskawek, malin i borówki amerykańskiej;
  • od października można podjąć pracę przy zbiorach winogron deserowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca września albo października;
  • bez problemów z prawem;
  • bezkonfliktowość oraz przyjazne nastawienie do współpracowników i pracy;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę również dla par i grup;
  • miłą i przyjazną atmosferę;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: karol.paluch82@wp.pl

Mile widziane zgłoszenia w języku angielskim.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-bez-jezyka-przy-zbiorach-owocow-2019-w-shrewsbury/

ID ogłoszenia: 7945d120a6e03b65