£7,83

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach pomidorów szklarniowych od zaraz, Manchester 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Manchester
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 01 Sierpień 2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 14 Grudnia 2018

Aktualne ogłoszenie dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach pomidorów szklarniowych w okolicach Manchester. Zatrudnienie 2018 od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Praca sezonowa w Anglii przy zbiorze pomidorów– Program Concordia.
Zakres obowiązków:
• Zbiór pomidorów w szklarni.
• Pakowanie i sortowanie pomidorów.
Wymagania:
• Motywacja do pracy fizycznej.
• Doświadczenie mile widziane, ale niewymagane.
• Odpowiedzialność, zaangażowanie i samodyscyplina.
• Wytrzymałość fizyczna.
Oferujemy:
• Zakwaterowanie na farmie płatne; 42, 00 GBP/tydzień.
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie.
• Praca sezonowa.
Aplikacje:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: natalia@agropraktika.lt, www.agropraktika.lt

ID ogłoszenia: 345b59bd4f6c76e

ilość wszystkich wyświetleń: 707, dzisiaj: 1