PLN10,250.00

Sezonowa praca w Danii od zaraz – pracownik leśny (cięcie gałęzi na wysięgniku), Jutlandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Odense
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do grudnia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 19:56
  • Wygasa: 56 dni, 5 godzin

Od zaraz w rejonie Jutlandii do podjęcia sezonowa praca w Danii w leśnictwie przy cięciu gałęzi na wysięgniku. Zatrudnienie do listopada 2019 z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Termin pracy: sierpień-listopad
Miejsce pracy: Jutlandia północna, Dania
Ilość wakatów: 1

Oferujemy:

– stawka godzinowa 110/120 DKK brutto (w zależności od doświadczenia) + 12,5 % dodatek wakacyjny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 27.800 DKK (15.600 PLN),
Średnie zarobki netto w pierwszym miesiącu po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to 9 400 PLN + 850 PLN dodatek wakacyjny,
-wysokość wynagrodzenia uwarunkowana jest ilością przepracowanych godzin,
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– praca 6-7 dni w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
-praca wiele godzin tygodniowo, również porą wieczorową i w nocy,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron,
– pomoc w organizacji mieszkania, 80/100 kr/doba (5-40 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora,

Zakres obowiązków:

– cięcie gałęzi na wysięgniku sekatorami oraz piłą.

Oczekujemy:

-bardzo dobrą sprawność fizyczną,
-brak lęku wysokości,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– zaangażowanie i motywację,
-znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– mile widziany kurs alpinistyczny,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– własny samochód (dojazdy do pracy),
– dobry stan zdrowia.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Patrycja Hara +48 600 657 620
Agata Kowalska +48 539 626 655
Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej

O firmie

ID ogłoszenia: 4965d52aba61319a

ilość wszystkich wyświetleń: 69, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane