€9,51

Sezonowa praca w Holandii bez języka przy zbiorach pieczarek od zaraz w Marum

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Marum
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 25.09.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłuzej

Do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Holandii na terenie Marum przy zbiorze pieczarek. Zatrudnienie na 3 miesiące lub dłużej z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy Euro Work, która pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Dla naszych klientów w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik fizyczny – zbiór pieczarek

Miejsce pracy: Marum / Beilen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Oferta na okres sezonowy (od 25.09 do 25.03)
Ilość godzin pracy: średnio 40 godz. / tydz.

Opis stanowiska pracy:
Praca polega na zbiorze pieczarek w ostrożny i delikatny sposób.

Na miejscu zostaje zapewnione:
– Dojazd pomiędzy miejscem zakwaterowania a miejscem pracy
– Ubezpieczenie
– Kontakt z polskojęzycznym koordynatorem
– Zakwaterowanie

Oczekiwania naszego klienta to:
-Chęć do pracy
-Delikatność w rękach
-Bardzo mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
-Mile widziany numer SOFI
-Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
stawkę 9,51 euro / godz brutto

Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z tytułem: „do Kamila – Pieczarki”

ID ogłoszenia: 43159c10fb67c6c1

ilość wszystkich wyświetleń: 1174, dzisiaj: 1