€8.70 brutto

Sezonowa praca w Holandii – Zbieranie i sortowanie pieczarek Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Eindhoven
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 1 wrzesień
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała

Atrakcyjna sezonowa oferta pracy w Holandii przy zbiorach oraz sortowaniu pieczarek. Zatrudnienie w Eindhoven dla Polaków z doświadczeniem przy pieczarkach, zakwaterowanie zapewnione (płatne).

Zonneschijn Uitzendbureau ze względu na rosnące zapotrzebowanie naszych zleceniodawców na pracowników w sektorze produkcji pieczarek, prowadzimy rekrutację stałą na stanowisko : przetwórcy grzybów

Opis zadania :

Praca polega na podstawowych czynnościach związanych z produkcją pieczarek, ich sortowaniem oraz pakowaniem. Pracownik będzie odpowiedzialny za efektywne i higieniczne zbieranie pieczarek, normę jakościową, technikę zbierania, prezentację produktu, rozmiar i długość trzonu pieczarki.

Wymagania :

– doświadczenie przy zbiorze pieczarek jest warunkiem zatrudnienia,
– dyspozycyjność na długi okres czasu,
– aktualny dowód tożsamości,
– motywacja i chęć do pracy,
– odpowiedzialność oraz elastyczność,
– dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań,
– dobry stan zdrowia,
– niekaralność,

Oferujemy :

– pracę w renomowanych zakładach produkcyjnych,
– atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich oczekiwań,
– stabilizację zatrudnienia popartą umową o pracę na warunkach holenderskich,
– zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii,
– organizację transportu na miejscu do pracy,
– dla kandydatów poniżej 23 roku życia oferujemy wyższą stawkę, niż holenderska stawka ustawowa,
– pomoc przy założeniu konta holenderskiego, ubezpieczenia.

Mile widziane osoby, które przebywają już na terenie Holandii, które mogą zmienić lokalizację.

Osoby, które nie posiadają doświadczenia w/w funkcji proszę o niereagowanie na ofertę, posiadanie doświadczenia przy zbieraniu pieczarek jest wymogiem niezbędnym do podjęcia pracy.

Pracownikom oferujemy długotrwałą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze, wysoką jakość świadczonego zatrudnienia oraz pomoc niezbędną na każdym kroku naszej współpracy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem : 0031-6-8772-6397, bądź proszę o przesłanie CV na adres : info@zonneschijn-uitzendbureau.nl

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności.

ID ogłoszenia: 79855d8cb656d0a6

ilość wszystkich wyświetleń: 1434, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Sezonowa praca w Holandii – Zbieranie i sortowanie pieczarek Eindhoven”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. chmielka na @

    Witam razem z chłopakiem szukamy pracy za granicą.Obecnie jesteśmy pracownikami produkcji.Posiadamy kilkuletnie doswiadczenie na produkcji.Prosimy o kontakt 786177160 lub na e-maila chmielagnieszka79@wp.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Zonneschijn Uitzendbureau

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Zonneschijn Uitzendbureau »