€9,35 brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech 2020 przy zbiorach warzyw bez języka Gresse koło Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Gresse, koło Hamburga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 mc z możliwością przedłużenia

Gospodarstwo z Gresse koło Hamburga szuka chętnych do sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Gresse, koło Hamburga.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz.

Start: sezon 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  •  obowiązków pracownika będzie należało wykonywanie prac związanych ze zbiorami warzyw.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • wiek do 48 lat;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność na sezon 2020.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie na dwa miesiące z możliwością przedłużenia umowy;
  • pracę na sezon 2020;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą przy zbiorach w Niemczech proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: kasia.tecza@gmail.com albo można dzwonić pod numer telefonu: +48 665 806 142

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2020-bez-jezyka-przy-zbiorach-warzyw-w-gresse-k-hamburga/

ID ogłoszenia: 2455e20737726c3f

ilość wszystkich wyświetleń: 946, dzisiaj: 1