€9,19 netto/h

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek i malin Bremen maj 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: 15 maja 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 20 lipca 2019
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2019 00:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od maja 2019 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur netto na godz.

Start: od 15 maja 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na polu przy zbiorach truskawek i malin.

Wymagania:

  • dyspozycyjność w podanym terminie;
  • możliwość stawienia się w siedzibie firmy w celu podpisania umowy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • dużym atutem będą aplikacje od kobiet, rencistów, studentów i osób, które są na utrzymaniu innych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od 15 maja do 20 lipca 2019;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 6 Eur za dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

biuro@kamal.info.pl albo pod numerem telefonu: 736 158 799.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-malin-truskawek-bremen-2019/

ID ogłoszenia: 7995cb0e1f895a43

Linki sponsorowane