€8,00 netto/h

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach truskawek, malin i borówek kwiecień 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od końca kwietnia 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca lipca 2020

Przy zbiorach malin, truskawek i borówek potrzebne od kwietnia 2020 osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 8,00 Eur netto na godz.

Start: od końca kwietnia 2020.

Liczba miejsc: 12 – 13.

Zadania na stanowisku:

  • na tym stanowisku pracownik będzie zbierał maliny oraz borówki pod foliami, a następnie truskawki na polu;
  • zadaniem będzie również wykonywanie prac porządkowych, np. pielenie roślin.

Wymagania:

  • mile widziane będą zgłoszenia od kobiet z doświadczeniem;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach pracowniczych, które mają dostęp do kuchni oraz pryszniców;
  • wypłatę raz w tygodniu do ręki.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 503 915 213

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek-malin-borowek-2020/

ID ogłoszenia: 7155e74c67e2f44d