€9,20 brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka zbiory truskawek czerwiec 2019 Neuenstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Neuenstadt
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wrzesień 2019

Zatrudnienie dla studentów do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta 2019 z Neuenstadt bez znajomości języka i z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie. Współpraca do podjęcia od czerwca do września br.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Neuenstadt.

Wynagrodzenie: 9,20 Eur brutto/godz. (wynagrodzenie netto dla studentów i gospodyń domowych jest niewiele niższe niż brutto).

Start: czerwiec 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy zbiorach owoców miękkich, czyli truskawek.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • pracowitość;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę od czerwca do września 2019 (na 3 miesiące albo na 70 dni);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w kontenerach mieszkalnych w cenie 7,50 Eur na dzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia do powyższej oferty pracy można wysyłać poprzez stronę:

Zbiory truskawek sezonowa praca w Niemczech bez języka czerwiec 2019, Neuenstadt

ID ogłoszenia: 6165c5713a3e0155