€1100-1300 netto

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez języka przy zbiorach pieczarek Laichingen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Laichingen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na początku umowa 3 miesiące

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek na hali. Zatrudnienie w Laichingen początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na rok.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Laichingen, Niemcy.

Zarobki: 1100-1300 euro netto miesięcznie.

Obowiązki:

  • zbiór pieczarek;
  • segregacja;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • zapał do pracy;
  • wysoka motywacja;
  • dobre zdrowie;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • umiejętność działania w grupie.

Oferujemy:

  • wysoką stawkę godzinową – 9,10-9,30 Euro;
  • bonusy za wydajność;
  • umowa na niemieckich warunkach;
  • płatne zakwaterowanie;
  • pracę również dla par;
  • dojazd do Niemiec zorganizowany przez pracodawcę (wyjazdy w każdy wtorek);
  • możliwość rozliczenia się z podatku będąc w Niemczech – pośredniczymy w formalnościach.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

rekrutacja@europeforyou.pl

W treści wiadomości należy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-na-hali-przy-zbiorach-pieczarek-bez-jezyka-laichingen/

ID ogłoszenia: 9035b914a5a2af3d