€9,50/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka zbiory winogron Walldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Walldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Opublikowany: 6 października 2018 00:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach winogron. Zatrudnimy Polaków w Walldorf od zaraz. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione. Posiadamy aż 15 wolnych miejsc!

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Walldorf, Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,50 EUR/h.

Wakaty: 15.

Start zatrudnienia: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • ścinanie kiści winogron i pakowanie do skrzynek;
  • prace porządkowe po zakończonych zbiorach.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność;
  • możliwość zabrania nieprzemakalnych butów i odzieży;
  • dobry stan zdrowia;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • możliwość i chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • terminowe wypłaty pensji;
  • wyjazdy busem do sklepów;
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu;
  • przyjazną atmosferę.

Jak kandydować:

Na miejscu czekają już inni pracownicy z Polski, zachęcamy do aplikowania!

Prosimy wysyłać zgłoszenia pod adres e-mail podany poniżej. Nie wymagamy CV ani LM, wystarczy kilka słów o sobie oraz dane kontaktowe.

W tytule maila należy wpisać: „Zbiory winogron od zaraz Walldorf – imię i nazwisko.”

stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-winogron-od-zaraz-walldorf-2018/

ID ogłoszenia: 1885bb7a9c2dc2d1

Linki sponsorowane