€akord/godzina

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów od zaraz bez języka Beelitz

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Beelitz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 3 miesięcy
  • Opublikowany: 11 marca 2019 21:54
  • Wygasa: 17 dni, 2 godzin

Interesująca oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach i sortowaniu szparagów. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka w Beelitz aktualne od zaraz. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie oraz atrakcyjne warunki umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Beelitz.

Wynagrodzenie: akord/na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych

Zadania na stanowisku:

  • dla pań oferta pracy na hali przy zbiorach szparagów oraz sortowaniu, a dla mężczyzn zatrudnienie przy zbiorach szparagów.

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C;
  • mile widziane są osoby na utrzymaniu męża, partnera albo rodziny;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • na wakacje mile widziani są studenci do zbiorów borówki amerykańskiej;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie.

Aplikacja:

Informacje na temat tej oferty udzielane są telefonicznie pod numerem: 004915145803707 albo pod adresem e-mail: jakobsjobgermany@gmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-szparagach-zbiory-i-sortowanie-2019-beelitz/

ID ogłoszenia: 4395c86c7ab443ab

Linki sponsorowane